شرایط بازگشت کالا

به هنگام تحویل بسته سفارشی از مطابقت اطلاعات درج شده بر روی آن با سفارش ثبت شده در سایت اطمینان حاصل فرمایید. در صورت مغایرت از باز کردن بسته بندی پستی خودداری کنید یا چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی پستی کالا، متوجه مغایرت شدید از باز کردن بسته بندی خود کالا بپرهیزید. خریدار موظف است مغایرت را حداکثر تا ۲۴ ساعت از طریق راه¬های ارتباطی مندرج در صفحه “ارتباط باما” اطلاع داده تا در سیستم ثبت شود و هماهنگی های لازم برای جهت بازگشت کالا صورت بگیرد.

 محصولاتی که آکبند نیستند در قسمت واحد فنی تست میشوند و بعد از تایید ارسال میشوند.

در صورتی که خریدار بعد از تحویل سفارش، به هر دلیلی قصد بازگشت دادن کالا را داشت امکان بازگشت کالاهای مجاز تا ۲ روز از زمان تحویل امکان پذیر است.در ضمن، جهت بهره مندی از گارانتی، سلامت رسید تحویل کالا و بسته بندی آن الزامی است.بعداز مرجوعی کالا توسط خریدار باید در واحد فنی فروشگاه،سلامتی کالا تست و تایید شود و با کسر ۱۰ درصد از مبلغ کالا هزینه پرداختی به حساب خریدار استرداد میشود.

در قبال ارسال کالاهایی که بسته بندی اصلی و سالم ندارند فروشگاه اینترنتی پخش آپدیت هیچ مسئولیتی ندارد. پس از تحویل گرفتن بسته های پاره و دارای آسیب دیدگی شدید خودداری کنید و بسته را به مامور پست بازگردانید.